Služby

JAZDENIE

Jazdecký výcvik poskytujeme pre deti aj dospelých, či už začiatočníkov alebo pokročilých. Výcvik je vedený s priateľským prístupom a dôrazom na bezpečnosť. K dispozícii je vonkajšia piesková jazdiareň alebo piesková kruhovka. Okrem jazdenia na koňoch je zahrnuté aj prístup ku koňom, ošetrovanie, čistenie, osedlanie, uzdenie atď.

Jazdenie a priateľstvo s koňmi má takmer zázračné pôsobenie na telo i dušu. OZ Ranč Mohykán ponúka pre deti možnosť plnohodnotného trávenia voľného času, pohyb na čerstvom vzduchu, športové vyžitie počas školského roku i prázdnin a hlavne sebarealizáciu v kolektíve medzi rovesníkmi, pre dospelých možnosť relaxu, športu a odbúrania stresov z práce.

Objednanie jazdeckej hodiny na tel.č. +421 901 702 860

LETNÉ TÁBORY

Cez leto ponúkame deťom od 6 do 12 rokov možnosť stráviť dni na ranči s nezabudnuteľnými zážitkami. Počas denných táborov si majú možnosť deti vyskúšať starostlivosť o kone, vozenie sa na koňoch, strieľanie z luku, hádzanie podkovami a množstvo iných rančových hier.

VYSTÚPENIA HORSEMANSHIPU A VOZENIE NA KOŇOCH

Pre škôlky, školy či podniky ponúkame možnosť prísť na niekoľko hodín na ranč, kde sa na chvíľu premiestnite do doby divokého západu. Vieme pripraviť plnohodnotný program pre deti napr. na Deň detí, či koncoročný výlet alebo aj celý deň pre deti z Vášho tábora.

SVADOBNÉ FOTENIE

Pre novomanželov ponúkame možnosť svadobného fotenia v prírode s našimi koníkmi.